وایبر و تانگو، هووی آرامش و استحکام زندگی‌ زوجین
بــرای سـفارش پـروژه خـود به لـیـنک روبـرو رفـتـه و پـس از پـــر کــردن فــرم، ســـــــــفارش خـــود را ارســــــال کـــــــــنید.
پــــس از ارســــال ســـــفارش، پـــــاســخ شـــما را حــــــداکــــثر تـــــــــــا 12 ســـــــــــاعت خـــــــــــــواهیــــــــــــــم داد.
سفارش پروژه »

وایبر و تانگو، هووی آرامش و استحکام زندگی‌ زوجین

محمد پورداداش

بازدید : 1,390 views بار

وایبر و تانگو، هووی آرامش و استحکام زندگی‌ زوجین

کارشناس امور زنان و خانواده گفت: در دنیای کنونی تهدیدات آرامش خانواده‌ها دیگر تهدیدات گذشته نیست بلکه نرم‌افزارهای نوین مانند وایبر و تانگو به گسترش بی‌اعتمادی بین خانواده‌ها منجر شده است و آرامش خانواده‌ها را از بین می‌برد.

مشکلی که شاید بتواند گفت دو سال اخیر شاهد آن هستیم افزایش بدبینی در بین زوج‌ها است که این امر مختص زوج‌های جوان نیست و حتی زوج‌هایی را داریم که با اینکه ۲۰ سال از زندگی مشترکشان می‌گذرد نیز درگیر این موضوع شده‌اند.

وی ادامه داد: متأسفانه به دلیل اینکه جدایی بین زوجین راحت شده است به محض اینکه اختلافی رخ می‌دهد اولین تصمیم جدایی توافقی است در گذشته بدبینی بیشتر در بین مردان وجود داشت اما هم اکنون شاهد هستیم که زنان جامعه ما نیز درگیر این امر شده‌اند و در این موضوع با مردان برابری می‌کنند.

نیک راد افزود: عامل دیگری که متأسفانه رسانه‌های جمعی از آن غافل شده‌اند و به فرهنگ سازی در مورد آن نپرداخته‌اند بحث فرهنگ سازی استفاده از وسایل نوین ارتباطی مانند وایبر، لاین، تانگو و سایر نرم افزارها است که حتی در روستا‌ها و شهرهای دور نیز کاربران زیادی دارند.

وی ادامه داد: متأسفانه استفاده از این نرم افزارها باعث می‌شود که زنان و مردان دایره ارتباطات جدیدی پیدا کنند که شاید در ابتدا موضوعی عادی به نظر برسد اما در طولانی مدت امنیت روانی خانواده‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

نیک راد با بیان اینکه رسانه‌ها به جای تبلیغ مواد مصرفی بهتر است با تهیه فیلم‌ها و سریال‌ها و حتی کلیپ‌های آموزشی فرهنگ استفاده از این ابزارها را در اختیار خانواده‌ها قرار دهند گفت: در دنیای کنونی دیگر مادر شوهر و خواهر شوهر و موضوعات اینچنین مشکل ساز نیستند بلکه این فناوری‌ها و نرم افزارهای نوین است که سایه آنها بر روی آرامش و ثبات خانواده‌ها احساس می‌شود.

http://goldwife2.ir/pic/BANNER/vip-ads/test.jpg

مطالب مرتبط :برچسب ها :

نویسنده : omid5586 , تاریخ انتشار : ۲۹ام مرداد ۱۳۹۳ , شماره مطلب : 1247