همسر شما هم ناگهان خلق و خویش تغییر می کند؟!
بــرای سـفارش پـروژه خـود به لـیـنک روبـرو رفـتـه و پـس از پـــر کــردن فــرم، ســـــــــفارش خـــود را ارســــــال کـــــــــنید.
پــــس از ارســــال ســـــفارش، پـــــاســخ شـــما را حــــــداکــــثر تـــــــــــا 12 ســـــــــــاعت خـــــــــــــواهیــــــــــــــم داد.
سفارش پروژه »

همسر شما هم ناگهان خلق و خویش تغییر می کند؟!

محمد پورداداش

بازدید : 3,131 views بار
http://takhtekhab.ir/wp-content/uploads/00277.gif

لطفا آقایان بخوانند:
بعد از یک روز خسته کننده و پرمشغله به خانه برمی گردید اما همسر نازنین تان که دیشب وعده ی یک نهار خوشمزه را داده بود امروز اخلاقش ۱۸۰ درجه تغییر کرده و با چاقوی آشپزخانه گارد حمله به خود گرفته! این تصویر و مانند این را خیلی از آقایان در زندگی شان تجربه کرده اند که برای آنها عجیب و البته اذیت کننده هم بوده.زنان و دختران در برخی از روزهای ماه عصبی، بدخلق و گاهی آنقدر افسرده و حساس می شوند که با کوچک ترین موردی به گریه می افتند.به این تغییر خلق و خو قاعدگی و یا همان پریود هم می گویند.و این را هم عرض کنیم که این تغییر هیچ ارتباطی به ویژگی های اخلاقی همسرتان ندارد و یک موضوع کاملا علمی است.
برای تسکین این درد و کنترل آن اکثر خانم ها اطلاعات کافی دارند اما در این مقاله که برای آقایان نوشته شده اگر موافق باشید کمی در مورد راه هایی که می توانید به کمتر کردن درد همسر نازنین تان کمک کنید اشاره کنیم…
http://goldwife2.ir/pic/BANNER/vip-ads/test.jpg


مطالب مرتبط :برچسب ها :

نویسنده : omid5586 , تاریخ انتشار : ۱۸ام آذر ۱۳۹۳ , شماره مطلب : 1493

۲ دیدگاه
  • شکیبا می‌گه:

    سلام و خسته نباشید

    من چطور می تونم به کل متن مقاله ها دسترسی داشته باشم؟
    فقط سرتیتر مقاله ها رو میتونم بخونم در حال حاضر .