شوهران خوب این جمله ها را نمی گویند
بــرای سـفارش پـروژه خـود به لـیـنک روبـرو رفـتـه و پـس از پـــر کــردن فــرم، ســـــــــفارش خـــود را ارســــــال کـــــــــنید.
پــــس از ارســــال ســـــفارش، پـــــاســخ شـــما را حــــــداکــــثر تـــــــــــا 12 ســـــــــــاعت خـــــــــــــواهیــــــــــــــم داد.
سفارش پروژه »

شوهران خوب این جمله ها را نمی گویند

محمد پورداداش

بازدید : 642 views بار
http://takhtekhab.ir/wp-content/uploads/0048.gif

۱ – یک شوهر خوب هیچ وقت بدون اجازه همسرش از کسی پول نمی گیره و واسه خودش خرج نمی کنه.شوهر ایده آل هیچ وقت با فک و فامیل همسرش بد رفتار نمی کنه. اون به حدی دوستشون داره که در و دیوار خونه از عکس های فامیل همسرش پر می شن.

۲ – درددل کردن برای مادر و خواهر و… علیه همسر حکم مرگ موش برای شما رو داره. می تونید امتحان کنید اگه تصمیمتون رو برای خودکشی گرفتید.یک شوهر خوب هیچ وقت به همسرش نمی گه: بسه دیگه چقدر حرف می زنی. اون می شینه و با دقت به اتفاق هایی که تو آرایشگاه، محل کار و تو تلفن ها برای همسرش رخ دادن گوش می ده.

۳ – فکر کردید خیلی عقلتون کار می کنه که برای هر مشکلی مثل پروفسور دنبال ارائه راه حل می گردید؟ یک شوهر خوب به جای این کارها با دقت به غرغرهای همسرش گوش می ده و بعدم به جای راه حل فقط می گه: «ولی من خیلی بهت علاقه دارم.»

۴ – تلفن، تلفن، تلفن، خانم ها عاشق تلفن زدن شوهرشان هستن، یک شوهر خوب حتما بین روز با همسرش تماس می گیره و حالش رو می پرسه.

۵ – یک شوهر خوب هیچ وقت مثل بچه ها لج نمی کنه و نمی گه من همینم که هستم. یادتون باشه همسرتون نمی خواد جای مادرتون باشه و یه بچه لوس و لجباز رو تحمل کنه.

۶ – اگر می خوای دست به یک خودکشی تو رابطه با همسرت بزنی، دیر برو خونه و قبلش هم دیر رفتنت رو خبر نده. زن ها هیچ وقت کسی رو که نگران شدنشون براش اهمیت نداره نمی بخشن.

۷ – وقتی از دست همسرت عصبانی هستی، زل نزن به دیوار که بیاد سراغت و بپرسه چه مرگته؟ کشف دلیل عصبانیت، خانم ها رو عصبی می کنه.

۸ – چرا داد می زنی؟! مگه عقلت کار نمی کنه؟! وقتی با یه خانم حرف می زنی، می تونی مزخرف بگی اما اگه آروم بگی حتما قبول می کنه. اشتباه کردی؟ اشکال نداره، عذرخواهی یادت نره.

۹ – تو یک حق رای داری، مثل همسرت اما در نهایت به نفع همسرت کنار بکش. خانم ها فراموش نمی کنن که چه شوهر خوبی دارن!

۱۰ – یک شوهر خوب هیچ وقت نمی گه: من. حتی اگه تنهایی رفته رستوران می گه: ما امروز رفتیم رستوران. یعنی تو هم همراهم بودی، گرچه نبودی. این کارخیلی لوسه ولی جواب می ده.

۱۱ – زرنگ باشید، به جای اینکه به ویترین نگاه کنید، چشم های همسرتون رو تعقیب کنید و قبل از اینکه بگه از چی خوشش اومده اونو براش بخرید. زن ها عاشق این هستند که حرف نزده کسی خواسته هاشون رو بفهمه.

۱۲ – وقتی شام تموم شد، یه شوهر خوب بشقاب و ظرف ها رو روی میز باقی نمی ذاره بره پای تلویزیون با پیژامه فوتبال تماشا کنه.

۱۳ – همین طور بی بهانه به هر جمعی که رسیدید، گویا و رسا فریاد بزنید: «همسر من بهترین همسر دنیاست.» دروغ هم اگه باشه این جمله برای همسرتان قشنگ ترین دروغ دنیاست!
http://goldwife2.ir/pic/BANNER/vip-ads/test.jpg


مطالب مرتبط :برچسب ها :

نویسنده : seti , تاریخ انتشار : ۸ام مهر ۱۳۹۲ , شماره مطلب : 304