حمام کردن در دوران قاعدگی
بــرای سـفارش پـروژه خـود به لـیـنک روبـرو رفـتـه و پـس از پـــر کــردن فــرم، ســـــــــفارش خـــود را ارســــــال کـــــــــنید.
پــــس از ارســــال ســـــفارش، پـــــاســخ شـــما را حــــــداکــــثر تـــــــــــا 12 ســـــــــــاعت خـــــــــــــواهیــــــــــــــم داد.
سفارش پروژه »

حمام کردن در دوران قاعدگی

محمد پورداداش

بازدید : 1,547 views بار
http://takhtekhab.ir/wp-content/uploads/00045.gif

در طول دوران قاعدگی استحمام و شستشوی تمام بدن بلا مانع است

– در روزهای عادت ماهانه و هنگام خونریزی، حمام کردن روزانه نه تنها ضرری ندارد بلکه ضروری نیز می‌باشد و باعث از بین رفتن بوی ناخوشایند بدن و رفع خستگی و کسالت می‌گردد.

– توجه داشته باشید که در هنگام استحمام، از نشستن در کف حمام خودداری کنید و به شکل ایستاده حمام کنید

چون بعضی از خانوما تو دوران قاعدگی دچار یه بدی مثل بی حوصلگی ، افسردگی و … می شن …. اتفاقاً استحمام با آب گرم برای چند دقیقه و سرپائی هیچ مشکلی نداره و برعکس اون حس اولی رو که گفتم از بین می بره…

کلاً گرما باعث انبساط ماهیچه های رحم می شه و همین عامل موجب بروز خونریزی بیش از حد معمول می شه.برای همین نباید تو این حالت زیاد تو حمام موند و در ضمن چون در حالت قاعدگی یه اصطلاحی هست که میگن دهانه رحم برای خروج خون تو اون مدت قاعدگی باز هستش به همین دلیل ممکن دیواره های رحم که در حال خونریزی می باشند بوسیله آب عفونت بگیره و به اصطلاح می گن رحم طرف آب کشیده و چرک کرده. لذا در این مدت از نشتن در حمام ، کیسه ، سنگ پا و … را کنار بگذارید و با یک شامپو سر و ته قضیه رو هم بیارید.
برای همین در حالت ایستاده امکان رسیدن آب به داخل رحم خیلی کم هستش . و به همبن دلیل می گن تو این حالت ۱۰ دقیقه سرپائی برید حموم مشکلی ایجاد نمیشه .

http://goldwife2.ir/pic/BANNER/vip-ads/test.jpg

مطالب مرتبط :برچسب ها :

نویسنده : bahar , تاریخ انتشار : ۱۹ام مهر ۱۳۹۲ , شماره مطلب : 438