تشخیص سرطان دهانه رحم با سرکه
بــرای سـفارش پـروژه خـود به لـیـنک روبـرو رفـتـه و پـس از پـــر کــردن فــرم، ســـــــــفارش خـــود را ارســــــال کـــــــــنید.
پــــس از ارســــال ســـــفارش، پـــــاســخ شـــما را حــــــداکــــثر تـــــــــــا 12 ســـــــــــاعت خـــــــــــــواهیــــــــــــــم داد.
سفارش پروژه »

تشخیص سرطان دهانه رحم با سرکه

محمد پورداداش

بازدید : 722 views بار
http://takhtekhab.ir/wp-content/uploads/093.gif

بررسی چندین مطالعه حاکی از آن است: انجام ساده تست سرکه می تواند میزان سرطان رحم را تا حدود سوم در بین زنان هندی کاهش دهد. در این مطالعات آمده است: کشورهای ثروتمند به دلیل برخورداری از فناوری های پیشرفته و استفاده گسترده از تست پاپ اسمیر در میان زنان توانسته اند بیماری سرطان دهانه رحم را تا حدود ۸۰ درصد کنترل کنند اما در برخی کشورهای در حال توسعه، تعداد قابل توجهی از زنان بر اثر ابتلا به این سرطان کشته می شوند.

بنا بر اعتقاد پزشکان، تست ساده و مقرون به صرفه سرکه می تواند جایگزین قابل اعتمادی برای تست پاپ اسمیر باشد.

در این آزمایش، پس از نمونه برداری از دهانه رحم آن را در معرض سرکه قرار می دهند و به پزشکان امکان می دهد تا سلول های پیش سرطان را شناسایی کنند. گفته می شود این سلول ها هنگام قرار گرفتن در معرض سرکه تغییر رنگ داده و سفید می شوند.

به گزارش روزنامه تلگراف، سالانه تعداد ۷۳هزار زن در جهان بر اثر ابتلا به سرطان دهانه رحم جان خود را از دست می دهند که عدم دسترسی به پزشک متخصص و آزمایشگاه های مجهز در برخی کشورهای در حال توسعه از جمله هند به مرگ مبتلایان به این بیماری می انجامد.
http://goldwife2.ir/pic/BANNER/vip-ads/test.jpg


مطالب مرتبط :برچسب ها :

نویسنده : bahar , تاریخ انتشار : ۹ام آذر ۱۳۹۲ , شماره مطلب : 702